Kategória: Gazdikereső állataink

3 éve, a gondozásunkba kerülése napján Mickey bemutatkozó posztja így szólt.

“Mickey, a MókaMiki: Közterületen fogták be, chipje természetesen nem volt… Így került hát hozzánk ez az igazán fiatal, 2 éves kanocska. Társaival fantasztikusan kijön és az embereket is imádja.”Eltelt 3 év, közben megint csalódott az emberekben. Valaki megígérte azóta, hogy gondos, szerető gazdája lesz, de becsapták ismét. Mi magunk is alig tudjuk megérteni, de Mickey továbbra is bízik abban, hogy

Tovább olvasom →

Kisbuksi gazdát keres…

Van nekünk egy picike nyuszi kislányunk.Rendesen megtörte az élet. Még mindig gyerek, és eddig csak a túlélésért küzdött.Nem ismert sem játékot sem szeretetet.Most nagy szemekkel figyeli, ahogy semmi nem történik. És az jó! Nem kell menekülni.Kisbuksi kicsi lány, kb 7 hónapos gyerek cica-Felv fiv vírus negatív- parazitamentes- frissen ivartalanNagyon szeretnénk családban tudni míg picit még gyerek. Ebben kérjük segítsetek megosztásával.Csak

Tovább olvasom →

Alfonz cica gazdát keres…

Meg sem kell írni a poszt szövegét, csak leírom mi hangzott el róla az állatvédők közt: “Leült az állatvédő autó mellé és konkrétan könyörgött, h jöhessen.”“Nem tudom lefotózni, 3 mp-ig nem marad nyugton, annyira bújik.”Alfonz aki megmentette magát egy nem túl ideális környékről:- kb 1 éves fiatal kandúr-ka- Felv/fiv negatív- parazitamentes- hamarosan ivartalanRettentően cuki és nagyon akarja, hogy szeressék.Csak és

Tovább olvasom →

Darius gazdát keres..

Egy kolóniában élt ez a gyönyörű márvány mintás fiatal kandúr.Még meg van szeppenve, de gyorsan nyílik, barátságos és nagyon hamar valaki szerelme lesz. Gyönyörű!!- kb 1 éves- felv/fiv vírus negatív- parazitamentes- ivartalan kisfiúCsak és szigorúan benti tartással adjuk örökbe és ez nem alku kérdése.Rövid bemutatkozást E-MAILBEN várunk:addamancsodcica@gmail.com

Tovább olvasom →

Roibos az egyik legnyugisabb kutyánk!

Mikor bekerült hozzánk azt gondoltuk,hogy biztosan hamar gazdára talál majd!Tévedtünk… Eltelik lassan 1 év és még nem vette észre senki!Pedig Roi is kijárta a 6 hetes mentor tréninget és szuper eredményekkel zárta!Egy végtelen nyugodt és nagyon kedves kan kutya!Puha bundás csodabogár!

Tovább olvasom →

Sigma…

Bekerülésekor hatalmas tömeget mozdított meg a története…Itt olvasható:https://www.facebook.com/share/18EekXpys6/?mibextid=wwXIfrEltelt közel 4év de még most is itt él a menhelyen!Nagyom szeretjük és alaposan ápoltuk a lelkét és testét! Adatlapja:https://addamancsod.hu/sigma-gazdit-keres/

Tovább olvasom →

Tallér már a harmadik évet kezdi a menhelyen…

Nagyon nehezen birkóztunk meg a rossz berögződéseivel! Több mint 1 év kellett ahhoz,hogy problémamentesen tudjuk vele pórázon sétálni!A láncon tartott és rossz körülményekből mentett kutyák óriási feladatokat adnak nekünk!Sokszor belefáradunk és feladjuk majd újrakezdjük!Tallér egy végtelen jó kutya de nincs tisztában azzal,hogy nem egy kölyök kutya! Most éli az elmaradt kölyök korát!

Tovább olvasom →

Álom vagy valóság?

Hercegnő.. ezt a nevet kaptam, mert kicsit hajazok az Ő régi Hercegükre.Az az igazság, hogy nem csak kívül hasonlítunk, a sorsunk is eléggé egybe vágó. Egy a nevünkhöz méltatlan élet…Hercegért viszont korábban már eljött az igazi és megkapta a kacsalábon forgó palotáját. Vajon szükség van valahol egy Hercegnőre is, ki boldogan fogadja el a királyi lakomákat?

Tovább olvasom →

Nekünk minden kutya szép és különleges!

Nekünk minden kutya szép és különleges! Mégis vannak olyan helyzetek mikor napokon keresztül gondolkozunk, hogy az adott kutyát miért nem keresik!?Kókusz súlyos balesetet szenvedett, mind a 2 combcsontja totálisan széttört…Kókuszt nagyon szerette valaki pedig, okos, tiszta és kozmetikázva is volt! Mégsem találtunk benne chipet és nem jelentkezik a gazdi!Félnek a következményektől? Vagy tényleg soha senki, egy szomszéd, a postás vagy egy

Tovább olvasom →