
Véget ért az első 6 hetes kör…
Hatalmas élmény volt szerintem mindenkinek! A kutyák fejlődése pedig fantasztikus!– volt olyan, aki megtanult szépen ülni és feküdni– valaki megtanulta, hogy nem eszünk meg mindenkit és nem hörögve adjuk a világ tudtára, hogy létezünk– valaki „megnőtt” a 6 hét végére, mert végre nem kúszva közlekedett-olyan is akadt, aki rájött, hogy sétálni menő és nem csak 1 ember létezik a világon,
